ویزای دائم اروپا

برای اخذ ویزای دئم اروپا و اقامت اروپا روشهای مختلفی با توجه به قوانین هر کشور حوزه شینگن وجود دارد لیکن اسانترین و سریع ترین روش خرید ملک در یونان به ارزش حداقل 250/000 یورو می باشد . در این روش متقاضی با خرید ملک به نام خود برای کلیه اعضای خانواده می تواند ویزا و اقامت 5ساله دریافت کند که پس از این مدت براحتی قابل تمدید می باشد.


 


مزایای این روش


-پس از خرید ملک در مدت کوتاهی کارت اقامت برای کلیه اعضای خانواده صادر خواهد شد.


-پس از دریافت کارت اقامت اجباری به اقامت در اروپا نیست و دارندگان کارت اقامت می توانند در هر کشور دیگری اقامت داشته باشند.


-اجازه اقامت فقط مربوط به کشور یونان نخواهد بود و دارندگان کارت اقامت می توانند براحتی در سایر کشورهای حوزه شینگن بدون نیاز به ویزا رفت و امد داشته باشند.


-دارنده ملک می تواند ملک خود را اجاره دهد و اجاره ماهیانه آن را دریافت کند و این مسئله هیچ خللی در مسئله اقامت متقاضی ایجاد نخواهد کرد.


-دارنده ملک می تواند با گرو گذاشتن آن نزد بانک بر اساس قوانین وام دریافت کند.


-کلیه مراحل انجام کار توسط این شرکت و وکلای رسمی مورد تایید سفارت یونان و کارگزار این شرکت در یونان انجام خواهد شد..


لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.


کلیه اطلاعات تکمیلی در سایت سفارت یونان قابل مشاهده می باشد.

eghamat
eghamat

جهت ورود و اقامت در کانادا روشهای گوناگونی وجود دارد که متداولترین این روشها به شرح زیر می باشد:

ویزای توریستی: این نوع ویزا معمولا برای یک بار ورود به کشور کانادا و به قصد گردشگری یا دیدار از دوستان و بستگان صادر می شود.از سال 2015 اکثر این ویزاها به صورت مالتیپل(چند بار ورود) 5 ساله صادر شده است.

ویزای دانشجویی: این نوع ویزا برای متقاضیان تحصیل در دانشگاهای کانادا صادر می شود و با اخذ پذیرش از یکی از دانشگاه های کانادا و سایر مدارک مورد نیاز قابل دریافت می باشد.

اقامت دائم از طریق نیروی کار متخصص (skill worker): کشور کانادا همه ساله لیستی از نیروهای متخصص مورد نیاز کشور را اعلام می نماید که متقاضیان می توانند با توجه به شرایط و مدارک مورد نیاز جهت این نوع اقامت اقدام نمایند. دریافت این نوع اقامت حدود 2 سال به طول می انجامد.

اقامت دائم برای هنرمندان و ورزشکاران: این نوع اقامت به طور خاص برای کلیه هنرمندان کلیه رشته های هنری از جمله عکاسی،بازیگری،گرافیک،موسیقی،نقاشی و سایر امور هنری و همچنین کلیه مدال آوران رشته های ورزشی در نظر گرفته شده است.دریافت این نوع اقامت حدود 5/1 تا 2 سال به طول می انجامد.

اقامت دائم به منظور سرمایه گذاری و برپایی کسب و کار: جهت کسب این نوع اقامت متقاضی می بایست اقدام به راه اندازی یک کسب و کاری نماید که جهت شهروندان کانادایی ایجاد شغل نماید.مرحله اول تهیه یک برنامه و طراح تجاری و گرفتن تاییدیه از سازمان های متولی سرمایه گذاری در کانادا می باشد.حداقل سرمایه گذاری در این طرح ها 75 هزار دلار و در نوع دیگر 200 هزار دلار می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مدارک مورد نیاز و مشاوره با گروه شرکت های پانیذان تماس حاصل فرمایید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

اطلاعات تماس

برگزاری تورهای تخصصی نمایشگاهی اروپا
(نمایشگاه آلمان، نمایشگاه ایتالیا، نمایشگاه فرانسه)
ویژه هیات های تجاری و بازرگانی

میرداماد، میدان مادر، ضلع جنوب میدان مادر، پلاک 80 ساختمان شهرزاد، طبقه دوم واحد 11

22224749 21 98 +

3518192 938 98 + (paniznparvaz@)

info[at]panizan[dot]com