امروزه بسیاری از شرکتهای مرتبط با فروش بلیطهای هواپیما به ویژه در ایام بحران کرونا فروشهای خود را از طریق وب سایتهای شرکت خود و به صورت آنلاین انجام می دهند . اما در این میان بسیاری از شرکتهای غیر مرتبط با خدمات مسافرتی نیز نسبت به این امر اقدام کرده اند که متاسفانه برخی از سایت ها نیز غیر مجاز می باشند.

شاید ظاهرا عملکرد این سایت ها و قیمت بلیطها یکسان باشد اما نکته بسیار مهم آگاهی فروشنده از وضعیت پروازها -فاصله فرودگاهها از مرکز شهر -فاصله زمانی بین 2 پرواز در پروازهای دو مسبره و بسیاری مسائل فنی دیگر

 می باشد که مسافر عادی از آن اطلاعی ندارد . فقط به عنوان یک مثال بسیار ساده مسافری پروازی را برای استانبول جستجو می کند وبا فرض آنکه  نام فرودگاه را نیز در سیستم مشاهده می کند لیکن آگاهی از اینکه فرودگاه سابیها و فرودگاه بین المللی استانبول چه تفاوتی از نظر فاصله مکانی و امکانات فرودگاه دارد اگر برای بار اول سفر باشد مسافر هیچگونه توجهی به آن نخواهد داشت همچنین شرایط کنسلی و تغییرات و دهها مسائل دیگر که فقط کارشناسان واقعی فروش به آن توجه می کنند و اگر دلسوز مسافر باشند این نکات را قبل از صدور بلیط به مسافر متذکر می شوند .

گروه شرکتهای پانیذان با تجربه 15 سال برگزاری تورهای گوناگون و آشنایی با وضعیت بسیاری از خطوط هواپیمایی و فرودگاههای اکثر کشورهای جهان به ویژه کشورهای اروپایی با راه اندازی یکی از معتبرترین سایتهای صدور بلیط هواپیما اعم از پروازهای داخلی یا خارجی آماده ارائه خدمات و مشاوره و صدور بلیطهای هواپیما به مشتریان عزیز می باشد.

 

اطلاعات تماس

برگزاری تورهای تخصصی نمایشگاهی اروپا
(نمایشگاه آلمان، نمایشگاه ایتالیا، نمایشگاه فرانسه)
ویژه هیات های تجاری و بازرگانی

میدان ونک ابتدای خیابان صانعی ساختمان ۴۱ واحد ۲۱ و ۲۲

22224749 21 98 + / 88887056 21 98 +

3518192 938 98 + (paniznparvaz@)

info[at]panizan[dot]com

Website Traffic

مهمانان