ویزای تحصیلی کانادا :

 با توجه به آنکه متاسفانه بسیاری از افرادی که از ایران با ویزای تحصیلی به کانادا مسافرت کرده اند واقعا به تحصیل ادامه نداده اند یا با مدارک غیر واقعی به این کشور رفته اند بخش ویزای سفارت کانادا با سخت گیری و دقت بسیاری مدارک متقاضیان ایرانی را بررسی می کند. به همین دلیل تهیه مدارک کافی و کامل واقعی و پر محتوا از مهمترین ارکان دریافت ویزای تحصیلی کانادا می باشد.

علاوه بر پذیرش تحصیلی از دانشگاههای معتبر کانادا تهیه متون انگیزشی تحصیلی -رشته مناسب -مدارک مالی معتبر و کافی و بسیاری موارد دیگر در تصمیم گیری افسر صدور ویزا نقش تعیین کننده ای دارد.

پس از تهیه همه مدارک مورد نیاز نحوه ارائه این مدارک در سایت سفارت با حجم مناسب و زمان مناسب نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در حال حاضر دانشگاههای کانادا برای ترم زمستان 2021 برای کلاسهای حضوری اقدام به صدور پذیرش تحصیلی

می نمایند. به متقاضیانی که قصد دارند پس از اتمام تحصیلات در کشور کانادا مشغول به کار و زندگی شوند توصیه

می شود رشته هایی را برای تحصیل انتخاب کنند که در کشور کانادا به آن نیاز بیشتری است که لیست این مشاغل و حتی پیش بینی برای 5 سال آینده این کشور در سایتهای مختلف قابل دسترسی می باشد.

متقاضیان پس از ارائه مدارک به صورت آنلاین در سایت سفارت کانادامی بایست جهت انگشت نگاری و دریافت ویزا به یکی از کشورهای همسایه ایران مراجعه نمایند که معمولا ایرانیان به دلائل گوناگون شهرهای آنکارا و استانبول ترکیه را برای این منظور انتخاب می کنند . متقاضیان پذیرش و ویزای تحصیلی حداقل از 9 ماه قبل از شروع هر ترم

می بایست اقدامات اجرایی خود را آغاز نمایند تا با کمبود زمان و استرس شروع ترم مواجه نشوند.

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا در چند سال اخیر معمولا به صورت 5 ساله مالتی صادر می شود.

در اخذ این نوع ویزا سابقه سفرهای گذشته به ویژه ویزای شینگن در پاسپورت متقاضی بسیار مهم است . همچنین اسناد مالی بسیار قوی -دعوت نامه -توجیه قصد سفر و اثبات اینکه متقاضی قصد اقامت دائم با این نوع ویزا را ندارد از نکات مهم در دریافت این نوع ویزا می باشد. برای این نوع ویزا نیز مراحل انگشت نگاری و ارائه اسناد به صورت آنلاین در سایت سفارت کانادا ضروری می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران گروه شرکتهای پانیذان تماس حاصل فرمایید.

 

اطلاعات تماس

برگزاری تورهای تخصصی نمایشگاهی اروپا
(نمایشگاه آلمان، نمایشگاه ایتالیا، نمایشگاه فرانسه)
ویژه هیات های تجاری و بازرگانی

میرداماد، میدان مادر، ضلع جنوب میدان مادر، پلاک 80 ساختمان شهرزاد، طبقه دوم واحد 11

22224749 21 98 +

3518192 938 98 + (paniznparvaz@)

info[at]panizan[dot]com

Website Traffic

مهمانان