جهان مجد بصیر نماینده انحصاری شرگت VFS GLOBAL در ایران

Panizan Parvaz, [09.04.18 12:12]
جهان مجد بصیر نماینده انحصاری شرگت VFS GLOBAL در ایران

از مهر ماه سال 1395 برگ تازه ای در دفتر جهان مجد بصیر گشوده شد و با یاری خداوند متعال بخش خدمات صدور روادید جهت ارائه خدمات شایسته یک ایرانی به مجموعه اضافه گردید.
شرکت جهان مجد بصیر به عنوان نماینده انحصاری شرکت VFS GLOBAL در ایران شروع به کار نموده است و در حال حاضر خدمات صدور روادید مربوط به 12 کشور در این مجموعه انجام می گردد.

Vfs بزرگترین شركت خدمات برون سپاری و خدمات فناوری در ارتباط با ویزا در جهان است که فعالیت ان شركت انحصارا از طریق امور دولتی و مأموریت های دیپلماتیک در سراسر جهان انجام می شود. این شرکت مدیریت وظایف اداری و قانونی مربوط به ویزا، گذرنامه، مدیریت هویت و سایر خدمات شهروندی را برای دولت های مشتری خود انجام می دهد تا بتوانند به طور کامل بر اهمیت ارزیابی تمرکز کنند و نه اجرا.

وی اف اس با بهره گیری از 2453 مرکز کاربرد و عملیات در 130 کشور در پنج قاره، منافع 57 دولت مشتری را تامین می کند. این شرکت از سال 2001 تاکنون بیش از 160 میلیون درخواست ویزا را پردازش کرده است.

این شرکت خدمات و راه حل های متفاوتی را برای دولت های مشتری خود ارائه می دهد. با پردازش درخواست ویزا و خدمات پشتیبانی کنسولی ماموریت های دیپلماتیک را به صورت یک فرایند یکپارچه از ارسال تا تحویل ، ارائه می دهد، این خدمات عبارتند از اجرا و مدیریت عملیات درخواست ویزا ، اطلاعات و راه حل های مالی برای كل اجرای عملیات بسته به نیازهای خاص کنسولی.

با استفاده از تخصص و دانش خود در حوزه خدمات ویزا، VFS Global همچنین یک چارچوب قابل اعتماد و تکنولوژیک برای دولت های محلی و ایالتی را در سراسر جهان از طریق مجموعه خدمات Citizen Services ارائه می دهد که با هدف افزایش كیفیت تجربه متقاضی ویزا در خدمات عمومی با یک فرایند خودکار و أیمن می باشد. همچنین با آرائی راهکارهای مدیریتی ایمنی سازمان، به دنبال ارائه خدمات مؤثر، امن و نوآورانه بیومتریک در زمینه های مختلف کاربردی مانند مدیریت کنترل مرزی، برنامه های شناسایی ملی، برنامه های اعتماد مسافرین و خدمات ثبت نام خارجی است.

Vfs global متعلق و زیر نظر Kuoni Group می باشد و دفتر مركزی ان در زوریخ سوئیس می باشد.

اطلاعات تماس

برگزاری تورهای تخصصی نمایشگاهی اروپا
(نمایشگاه آلمان، نمایشگاه ایتالیا، نمایشگاه فرانسه)
ویژه هیات های تجاری و بازرگانی

میرداماد، میدان مادر، ضلع جنوب میدان مادر، پلاک 80 ساختمان شهرزاد، طبقه دوم واحد 11

22224749 21 98 +

3518192 938 98 + (paniznparvaz@)

info[at]panizan[dot]com